تاپ میکس گیم
تاپ میکس گیم
تاپ میکس

خرید بات موزیک تیم اسپیک

شما با خریدبات موزیک تیم اسپیک قابلیت پخش 24 ساعته موزیک های دلخواه یا رادیو های آنلاین موجود در سرور تیم اسپیک را خواهید داشت. امکان نمایش اسم دلخواه شما برای باتدر دسترس میباشد. همچنین شما قادر خواهید بود میزان بلندی  صدای موزیک بات را کنترل نمایید. امکان ایجاد دسته بندی برای پخش موزیک دلخواه برای شما فراهم شده است. اضافه کردن موزیک دلخواه شما به بات موزیک از طریق سرور تیم اسپیک  و دستورات بات امکانات فراوانی را با خرید بات تیم اسپیک برای شما بهارمغان می آورد. این مدل از بات موزیکتیم اسپیک دسترسی به پنل کاربری تحت وب ندارد. بعد از حضور هر کاربر در چنل به صورت خودکار موزیک پخش می شود که این کار باعث میشود تا در صورتی که بات ارتباط خود را با رادیو آنلاین از دست بدهد، مجدد به خواندن ادامه دهد.

خرید بات موزیک تیم اسپیک

خرید بات موزیک تیم اسپیک

برای خرید بات موزیک تیم اسپیک می توانید به صفحه خرید خرید بات موزیک  Top MixGame مراجعه کنید و یا از اینجا و در قسمت ثبت سفارش ربات TeamSpeak را خریداری کنید. در تاپ میکس گیم می توانید ربات های موسیقی مختلف با تنظیمات و ویژگی های مختلف پیدا کنید. تاپ میکس از سال 1398 به طور رسمی سرورهای TeamSpeak و خدمات برای خرید ربات موسیقی TeamSpeak به فروش می رساند، بنابراین بهتر است از وب سایت های معتبر و قابل اعتماد استفاده کنید.

قبل از خرید یک ربات موسیقی TeamSpeak، بهتر است تصمیم بگیرید که چه نوع ربات موسیقی را می خواهید، چه ویژگی هایی را می خواهید و چه تنظیماتی را می خواهید. همچنین بهتر است قیمت ها و پلن های مختلف ارائه شده توسط تاپ میکس گیم را با هم مقایسه کنید تا بهترین ربات موسیقی را با بهترین قیمت دریافت کنید.

musicbotp1
تعداد بات: 2 عدد

بات موزیک پلان 1

تعداد بات : 2 عدد
تحویل : 1 تا 6 ساعت کاری
16.000 تومان ماهانه
musicbotp2
تعداد بات: 4 عدد

بات موزیک پلان 2

تعداد بات : 4 عدد
تحویل : 1 تا 6 ساعت کاری
32.000 تومان ماهانه
musicbotp3
تعداد بات: 6 عدد

بات موزیک پلان 3

تعداد بات : 6 عدد
تحویل : 1 تا 6 ساعت کاری
48.000 تومان ماهانه
musicbotp4
تعداد بات: 8 عدد

بات موزیک پلان 4

تعداد بات : 8 عدد
تحویل : 1 تا 6 ساعت کاری
64.000 تومان ماهانه
musicbotp5
تعداد بات: 10 عدد

بات موزیک پلان 5

تعداد بات : 10 عدد
تحویل : 1 تا 6 ساعت کاری
80.000 تومان ماهانه
نمایش بیشتر

بعد از خرید، چه مقدار زمان لازم است تا موزیک بات تیم اسپیک تحویل داده شود ؟

بعد از خرید بات تیم اسپیک و ثبت سفارش معمولا بین ۱ تا ۶ ساعت به شما تحویل خواهد شد.

آیا موزیک بات های تیم اسپیک دارای پشتیبانی می باشند ؟

همان طور که میدانید تمامی بات های موجود برای تیم اسپیک به دلیل وجود تحریم یا فیلتر شدن ایپی رادیو آنلاین یا موارد دیگر دچار قعطی های می باشند. در بعضی از موارد وجود باگ های ناشنخته نیز باعث از دسترس خارج شدن پنل بات می شود. شما می توانید با ارسال تیکت با بخش پشتیبانی مشکل خود را مطرح کرده و در سریع ترین زمان مشکل شما رفع خواهد شد.

آیا برای بات موزیک نیاز مند کوئری سرور می باشیم ؟

برای بات های موزیک، سینوس بات، jts3 و … شما نیاز به هیچ دسترسی خاصی نبوده و فقط نیاز به ساخت یک پرمیشن مخصوص بات در سرور هستید تا رنک و پرمیشن را به بات بدهید.

این مطلب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 4.7 / 5. تعداد رای: 24

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.