تاپ میکس گیم
تاپ میکس گیم
تاپ میکس

خرید رنک سیستم تیم اسپیک

سیستم اتورنک یا رنک سیستم این امکان رو برای شما فراهم میکند که رنک ها ی مورد نظر شما بر اساس یک بازه زمانی مشخص شده به کاربران سرور تیم اسپیک شما داده شود.  سیستم اتورنک تیم اسپیک ابزاری مفید و کارآمد برای ایجاد تجربه کاربری خوب برای ممبران سرور های تیم اسپیک ایجاد میکنید.

با خرید رنک سیستم تیم اسپیک شما قابلیت های فراوانی را به سرور تیم اسپیک خود اضافه خواهید کرد.برای اتصال سیستم اتورنک به سرور تیم اسپیک شما نیاز مند دسترسی یادکا هستید. بعد از خرید سرور اتو رنک تیم اسپیک شما باید در سرور خود پرمیشن ها با ایکون های رنک را بسازید سپس از پنل مدیریت رنک سیستم هر رنک را به تایم دلخواه اختصاص دهید.

بعد از این که هر کلاینت تایم مورد نظر را کسب کند سیستم رنک خودکار تیم اسپیک به صورت اتوماتیک رنک قبلی را گرفته و رنک جدید بر اساس تایم می باشد را به کلاینت می دهد.

رنک سیستم تیم اسپیک

خرید رنک سیستم تیم اسپیک

یک سیستم بسیار حرفه ای و تحت وب، پیکربندی کاملاً توسط تیم تاپ میکس گیم انجام شده است. که این سرویس بر اساس یک سیستم 30 سطحی ساخته شده است که هر کاربر بر اساس زمان آنلاین خود طبقه بندی می شود. به طور خودکار به کاربر داده می شود، به عنوان مثال اگر 5 دقیقه روی سرور آنلاین بماند به سطح 1 می رسد و برای سطح 2 باید به مدت 15 دقیقه آنلاین و … باشد که توسط کاربر قابل تنظیم است.

ranksysteamp1
تعداد بات: 1 عدد سینوس بات

رنک سیستم تیم اسپیک

تعداد بات : 1 عدد سینوس بات
تحویل : 1 تا 6 ساعت کاری
50.000 تومان ماهانه

سیستم اتورنک یا رنک سیستم تیم اسپیک چیست ؟

زمانی که کاربر وارد سرور teamspeak شما میشود بر اساس تایم حضور کلاینت در سرور میتوان رنک بندی را تخصیص داد. برای مثال شما در پنل تحت وب رنک سیستم تنظیم میکنید که در بازه زمانی مشخص مثلا 2 ساعت رنکی با گرید 100 به کاربر داده شود. و بعد از گذشت 2 ساعت دیگرد رنک 99 به کاربر داده شود. با وجود سرویس رنک سیستم اتوماتیک شما میتوانید بی نهایت رنک را تایینکنید که بعد از زمان حضور x دقیقه به کاربر داده شود. همچنین رنک سیستم یا اتو رنک تیم اسپیکاین قابلیت را دارا می باشد که رنک گرید 100 داده شده بعد از حضور y دقیقه کاربر در سرور گرفته شده و رنک z را جایگزین کند. برای استفاده از این سرویس کافیست تا به yaqta سرور دسترسی داشته باشید.

نمایش بیشتر

با رنک سیستم چه کارهایی میتوانید انجام دهید ؟

با خرید رنک سیستم تیم اسپیک شما میتوانید بر اساس زمان حضور کاربران (ساعت، دقیقهو ….) در سرور تیم اسپیک خود رنک هایی را بدهید. این کار باعث ماندگاری کاربران و ایجاد رقابت بین آنها می گردد.

دسترسی مورد نیاز رنک سیستم چگونه است ؟

برای استفاده از سیستم رنک اتومات تیم اسپیک شما نیاز به کوئری لاگین یادکا دارید. در صورتی که سرور تیم اسپیک را از ما خریده باشید با یک تیکت و پرداخت هزینه اتو رنک برای شما فعال و کانفیگ میگردد.

امکان کانفیگ سرور برای رنک سیستم توسط ما وجود دارد ؟

بله در صورتی که سرور خود را از شرکت ما تهیه کرده باشید کانفیگ، ایکون رنک ها و تنظیمات مربوطه سرور شما به صورت رایگان انجام خواهد شد.

این مطلب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 3.5 / 5. تعداد رای: 4

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.