تاپ میکس گیم
تاپ میکس گیم
تاپ میکس

خرید سینوس بات تیم اسپیک

با خرید سینوس بات صاحبان تیم اسپیک در ورژن جدید از سینوس بات میتوانند قابلیت زیادی برای مدیریت بهتر و جذاب تر شدن سرور تیم اسپیک شخصی خود استفاده کنند. برخی از ویژگی های سینوس بات تیم اسپیک شامل:

  1. انتقال کاربران پس از اتصال به چنل مربوطه. چک نام کاربران و کیک آنها در صورت استفاده از اسم های مورد نظر شما.
  2. چک نام چنل ها و عدم اجازه کاربر به ساختن چنل با نام های مورد نظر شما.
  3. اعلام پیغام به ادمین ها در صورت ورود کاربران به چنلی خاص.
  4. انتقال کاربران AFK به چنل خاص.
  5. چک زمان چنل های خالی و پاک کردن آنها پس از زمان مشخص.
  6. انتقال کاربرانی که Mute هستند.
  7. جلوگیری از Record کردن کاربران و کیک یا انتقال آنها به چنل دیگر.
  8. پیام خوش آمد گویی سرور
سینوس بات تیم اسپیک

خرید سینوس بات تیم اسپیک

یک سیستم بسیار حرفه ای و تحت وب، پیکربندی کاملاً توسط تیم تاپ میکس گیم انجام شده است. که این سرویس بر اساس یک سیستم 30 سطحی ساخته شده است که هر کاربر بر اساس زمان آنلاین خود طبقه بندی می شود. به طور خودکار به کاربر داده می شود، به عنوان مثال اگر 5 دقیقه روی سرور آنلاین بماند به سطح 1 می رسد و برای سطح 2 باید به مدت 15 دقیقه آنلاین و … باشد که توسط کاربر قابل تنظیم است.

sinusbotp1
تعداد بات: شروع از 1 عدد

سینوس بات تیم اسپیک

تعداد بات : شروع از 1 عدد
تحویل : 1 تا 6 ساعت کاری
35.000 تومان ماهانه

پلاگین (WelcomeSound) : سینوس بات (آهنگ خوش آمدگویی)

با این پلاگین سینوس بات می توانید اهنگی رو به عنوان اهنگ خوشآمد گویی سرور مشخص کنید تا در زمان ورود هر کاربر به سرور آهنگ مشخصی شروع به خواندن کند. برای انجام این مورد کافیست اسم چنل ورود را در قسمت مشخص وارد نمایید کنید. سپس آهنگ دلخواه و مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید. بخش بعدی این امکان رو به شما خواهد داد تا انتخاب نمایید که بعد از اتمام اهنگ خوش آمد گویی موزیک دیگری پخش شود یا خیر.

پلاگین (AFK Mover): سینوس بات (جابجایی کاربران غیرفعال)

یکی از امکاناتی که قدرت مانور بالای برای مدیران چنل تیم اسپیک ایجاد میکند پلاگین afk mover سینوس بات می باشد. زمانی که کاربران صدای خود را در سرور بسته و یا به طور مثال چند ثانیه صدای انها بسته و یا در سرور تیم اسپیک دیگر فعال میشوند، زمانی که در سرور فعالیتی انجام نمیدهند، به چنل انتخاب شده مورد نظر شما در تنظیمات sinusbot منتقل میشوند.

پلاگین (online user Record): سینوس بات (شمارش یوزر های آنلاین)

یکی از امکاناتی که یک سرور تیم اسپیک را محبوب میکند نمایش تعداد یوزر های آنلاین، ادمین های آنلاین و پشتیبانی آنلاین سرور میباشد.با استفاده از این قابلیت شما میتوانید تعداد یوزر هایی که در سرور شما حضور دارند نمایش دهید. با این کار تمامی یوزر ها امکان مشاهده تعداد کاربران آنلاین را مشاهده کنند. البته به اینجا ختم نخواهد شد! شما میتوانید با این پلاگین سینوس بات تعداد ادمین های فعال در سرور تیم اسپیک و همچنین تعداد افرادی را که برای پشتیبانی انتخاب کرده اید(رنک پشتیبانی دارند) به نمایش بگذارید.

پلاگین بات ساعت سینوس بات

با استفاده از این قابلیت sinusbot ، زمان همیشه در سرور تیم اسپیک شما نمایش داده میشود. با استفاده از این پلاگین محبوبیت سرور خود را دو چندان کنید.

نمایش بیشتر

بعد از خرید سینوس بات تیم اسپیک چه مقدار زمان لازم است تا سرویس تحویل داده شود ؟

بعد از خرید سینوس بات تیم اسپیک و ثبت سفارش به طور معمول بین ۱ تا ۶ ساعت به شما تحویل خواهد شد.

آیا امکان کانفیگ بات های سینوس بات توسط پشتیبانی تاپ میکس گیم امکان پذیر است ؟

بله، در صورتی که آشنایی چندانی با سینوس بات ندارید و نیاز دارید تا بات ها برای شما کانفیگ گردد. کافیست در پنل خود یک درخواست پشتیبانی اضافه کنید. تا به صورت رایگان sinus bot برای شما کانفیگ گردد.

آیا امکان کانفیگ سرور و ایجاد رنک بات برای سرور من وجود دارد؟

در صورتی که سرور تیم اسپیک خود را از ما خریداری کرده باشید، بدون انجام هزینه برای شما این کانفیگ در رنک های تیم اسپیک شما اعمال خواهد گردید.

این مطلب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 3 / 5. تعداد رای: 4

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.