تاپ میکس گیم
تاپ میکس گیم
تاپ میکس

سرور کانتر وضعیت سرور های آنلاین اختصاصی تاپ میکس گیم

سرور کانتر (Counter-Strike) بخش حیاتی از تجربه بازی در این بازی محبوب هستند. سرورها نقش مهمی در ارائه‌ی محیط بازی، اتصال بازیکنان و تجربه‌ی چندنفره بازی دارند.سرورهای کانتر نقش اساسی در ارائه‌ی محیط بازی دارند. آنها به بازیکنان امکان می‌دهند تا در نقش تیم CT یا تیم T به رقابت بپردازند. سرورها فضای بازی را فراهم می‌کنند و از نظر مکانیک بازی و قوانین آن پشتیبانی می‌کنند. به طور کلی، سرورهای کانتر امکان بازی به صورت چندنفره را در یک محیط آنلاین به بازیکنان می‌دهند.

لاتنس (تاخیر) و پینگ (زمان پاسخ سرور) نیز از اهمیت بالایی برخوردارند. سرورهای کانتر با برخورداری از پهنای باند و ظرفیت مناسب، اتصال پایداری و پینگ کم را برای بازیکنان فراهم می‌کنند. این موضوع در تأثیر مستقیم بر تجربه‌ی بازیکنان تأثیرگذار است، زیرا پینگ بالا و لاتنس بالا ممکن است باعث کندی بازی و تأخیر در پاسخگویی به فرمان‌های بازی شود. در پایین لیست سرور ایرانی کانتر استریک برای شما قرار داده شده است.

سرور کانتر

لیست سرور های ایرانی کانتر 1.6

لیستی بروز از سرور های کانتراستریک 1.6 تاپ میکس گیم به همراه آی پی (ایپی سرور کانتر) و نوع سرور قرار داده شده است. بنابراین شما می توانید به راحتی سروری را که دوست دارید پیدا کرده و در آن بازی کنید. همچنین آموزش اضافه کردن آی پی به لیست سرور کانتر بازی شما در انتهای این صفحه قرار گرفته است که شما میتوانید آن را مطالعه کنید.

TopMix-Game | Mix Server #2

IP: 5.63.10.73:27014
IP: TMGCS.IR:27014

TopMix-Game | Mix Server #1

IP: 5.63.10.73:27013
IP: TMGCS.IR:27013

TopMix-Game | Mix Server #4

IP: 5.63.10.73:27016
IP: TMGCS.IR:27016

TopMix-Game | Mix Server #3

IP: 5.63.10.73:27015
IP: TMGCS.IR:27015

TopMix-Game | Match Arena

IP: 5.63.10.73:27019
IP: TMGCS.IR:27019

TopMix-Game | Mix Server #5

IP: 5.63.10.73:27017
IP: TMGCS.IR:27017

وضعیت سرور های ایرانی کانتر 1.6 تاپ میکس گیم

وضعیت سرورهای کانتر، تاپ میکس گیم ارائه دهنده سرور های آنلاین کانتر استرایک ، کانتر گلوبال ، تیم اسپیک بهترین و با کیفیت ترین پلاگین های موجود برای کانتر استرایم و کانتر گلوبال

وضعیت سرور سی اس گو

TopMix-Game | Public Server #1

IP: 5.63.10.70:27000
IP: TMGCSGO.IR:27000

TopMix-Game | Aim/Awp #1

IP: 5.63.10.70:27025
IP: TMGCSGO.IR:27025

TopMix-Game | Match Server #1

IP: 5.63.10.70:26000
IP: TMGCSGO.IR:26000

TopMix-Game | 1V1 Server #1

IP: 5.63.10.70:27010
IP: TMGCSGO.IR:27010

وضعیت سرور های ایرانی csgo تاپ میکس گیم

بازی Counter Strike Global Offensive یک بازی تیر اندازی اول شخص است.این بازی معروف ترین و محبوب ترین بازی جنگی در کامپیوتر بوده که دارای دو سبک مختلف است. اولی بازی مولتی پلیر یا چند نفره و دوم بازی تک نفره یا سینگل پلیردر بازی Counter Strike Global Offensive شما باید با تیم خود به مکان های مختلف حمله کنید و جلوی عملیات های تروریستی را بگیرید.در طول بازی شما باید از بمب گذاری جلوگیری کنید، گروگان ها را نجات دهید و همچنین تروریست ها را بکشید. این بازی دارای گرافیک عالی و هوش مصنوعی بسیار بالایی است.

سرور کانتر آنلاین

وضعیت سرور های ماینکرافت تاپ میکس گیم

تاپ میکس گیم برترین ارائه دهنده سرورهای گیم آنلاین می باشد. تیم ما این امکان را فراهم نموده است تا بتوانید سروری با کیفیت عالی را در اختیار داشته باشید. خرید سرور ماینکرافت با بهترین کیفیت.

آموزش اضافه کردن آی پی سرور به کانتر 1.6

برای اضافه کردن آی پی (ایپی سرور کانتر) ابتدا آیپی مورد نظر را کپی کنید و بعد از وارد شد به بازی کانتر استریک برو روی find servers موجود در منو کلیک کنید قسمت Favorites را انتخاب و باز کنید و سپس در صفحه ی جدید باز شده add server را بزنید و در پنچره ای که باز شد ip گیم سرور رو وارد کنید و بر روی ok کلیک کنید تا ip سرور به لیست آی پی های کانترتون اضافه شود. ایپی سرور کانتر برای کپی کردن از دکمه های Ctrl+C و برای پیست کردن از Ctrl+V استفاده کنید !

آموزش دانلود بازی از نرم افزار استیم

برای دانلود نرم افزار استیم ابتدا وارد صفحه دانلود استیم شوید. سپس با توجه به فیلم آموزشی که برای شما قرار داده شده است، ابتدا در استیم ثبت نام کنید. بعد از انجام مراحل ثبت نام در استیم وارد اکانت خود شده و بازی مد نظر خود را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که تعداد محدودی از بازی های استیم رایگان هستند و شما می توانید به رایگان آن ها را دانلود و به بازیکردن بپردازید.برای راحتی شما در تمامی مراحل از دانلود استیم تا نصب و وارد شدن به اکانت استیمهم به صورت تصویری هم به صورت ویدئو در لینک زیر قرار داده شده است. 

دانلود بازی کانتر استریک 1.6

برای اتصال به سرور کانتر، سرور کانتر آنلاین، سرور کانتر انلاین شما نیاز به دانلود یک نسخه از بازی کانتر آنلاین دارید. در پایین این مطلب لیست کامل تمامی نسخه های کانتر تاپ میکس گیم برای شما قرار داده شده است تا با انتخاب نسخه بازی که به سبک شما نزدیک است وارد سرور های انلاین کانتر شوید.

دانلود بازی کانتر استریک گلوبال آفنسیو

برای دانلود بازی کانتر استریک گلوبال آفنسیو (csgo) نیاز است تا شما نرم افزار استیم را نصب کرده و یک اکانت در ان بسازید. بازی سی اس گو به صورت رایگان در استیم قرار گرفته است. پس شما با خیال راحت و بدون صرف هزینه می توانید به انجام این بازی بپردازید. ابتدا نرم افزار استیم را از باکس پایین دانلود نمایید، سپس شروع به انجام نصب و ثبت نام در استیم بکنید.